You are on a standard platform of the website. To return to the premium version of the site click here CLICK HERE

References

We express our profound gratitude and satisfaction about you valuing the quality of services offered by DOMENIKA LATVIA and that is why we want you to leave your opinion, get at us or maybe you have some suggestions how we can eliminate a chink in our armor.


"It IS important to us to have LONG-TERM relationships, therefore we will use necessary effort and inspiration, so that our Customers not only receive secure services, but also together with our partners are fully satisfied and are motivated to suggest our services to others.” 

/Domenika Latvia/Tā kā esmu dzīvokļa īpašnieks, man ir nācies daudz saskarties ar mākleriem. Un šīs kompānijas pārstāvis Ričards ir vienīgais, ar kuru man ir bijusi saskarsme un par kuru varu teikt tikai labākos vārdus. Ļoti profesionāla attieksme. Beidzot redzēju, ka cilvēks ir tiešām ieinteresēts, nevis viņam interesē tikai nauda un, ja darījuma nav, tad pazūd tālēs zilajās. Tiešām visu cieņu!

Artūrs, Auditors


Спасибо, что нашли хорошую квартиру на 4 дня, получилось вигодний чем в гостинице.

 Сергей, Журналист


I am a foreigner and I dont know the Latvian Law. So I say many thanks to Domenika Latvia for so quick and smooth settlement of a temporary residence permit.

Zhang Wei, IT specialist


Vēlos izteikt uzslavu par labu darbu, mūsu ģimenes dzīvokļa pārdošanas darījums noritēja gludi un bez starpgadījumiem – Domenika Latvia speciālisti prezentēja vairākiem cilvēkiem, novērtēja un sakārtoja visus ar īpašuma pārreģistrāciju saistītos papīrus. Sekoju viņu ieteikumiem un pārdevu dzīvokli par labu cenu 3 mēnešu laikā! Vienīgais nevienmēr menedžeris uzreiz atzvanīja, taču tas, laikam aizņemtības dēļ, protams pēc kāda laika, tika atzvanīts un nokonsultēts. Veiksmi turpmākajos darbos!

Kārlis, Privāta biznesa īpašnieks


Really very comfortable and modern website. Now I can receive e-mail offers and i dont need to search anythinh by myself.

James, Accountant


DL ir moderns NĪ birojs, kas man jau otro gadu ir palīdzējis atrast vasarnīcu Jūrmalā. Ātri reaģē, gudri komunicē un profesionāli konsultē.

Sadarbošos arī turmāk.

Uģis, Klientu menedžeris


Tā kā esmu dzīvokļa īpašnieks, man ir nācies daudz saskarties ar mākleriem. Un šīs kompānijas pārstāvis Ričards ir vienīgais, ar kuru man ir bijusi saskarsme un par kuru varu teikt tikai labākos vārdus. Ļoti profesionāla attieksme. Beidzot redzēju, ka cilvēks ir tiešām ieinteresēts, nevis viņam interesē tikai nauda un, ja darījuma nav, tad pazūd tālēs zilajās. Tiešām visu cieņu!

Jānis, Vadītājs


Однозначно рекомендую работать с этими специалистами. Я купила квартиру в Старом Городе. Все было сделано на моем месте быстро и эффективно.

Только нужно била подписать, оплатить и забрать ключи.

Светлана, Aдвокат